700 Calorie a Day Diet - Plan Your Nutrient Rich 700 Calorie Diet to Lose 3 to 4 Pounds a Week

Tüm diyetörler hızlı ve kolay kilo kaybı diyetleri ararlar. Ancak çok az diyet aslında sağlıklı ve besin bakımından zengindir. Kilo vermenin en yaygın söylemi 'daha az yemek ve daha fazla hareket etmektir.' Bu nedenle düz bir göbek için kendinizi düşük kalorili bir diyetle sınırlayabilirsiniz. 700 kalorili bir diyet, oldukça sağlıklı bir haftada 3-4 kilo vermenize yardımcı olabilir.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için bazı diyet ipuçları:

Akıllıca alışveriş yapın. : Satın aldığınız yiyeceklerin etiketlerini doğru şekilde okuyunuz. Yediğiniz bir sakız bile ekleyin. Anahtar on üç kaloriyi bilmek. Günde 700 kaloriden fazla kalori almamak üzere öğünlerinizin uzağına dağıtmanız gerekir. Bu kalori miktarı düşük ancak vücudunuz için yeterli. Herhangi bir şekilde eksik beslenme diyeti yoktur.

Tüm gerekli besinleri aldığınızı izleyin. : Formda kalmak için dengeli bir diyet yapmalıyız. Yiyeceklerde yağ ve kolesterol bile önemlidir. Fakat iyi kolesterol aldığınızı kontrol etmeli ve doymamış yağlardan kaçınmalısınız. Kilo kaybı durumunda besin açısından zengin bir besin yüksek oranda lif içeriğine sahip olmalıdır. En iyi lif kaynağı çiğ meyve ve sebzelerdir.

Egzersiz : Uygun bir diyetle birlikte günde en az 30 dakika egzersiz yapmalısınız. Bağırsak egzersiz yapmak için gerekli değildir. Yürüyüş, koşu ve yüzme gibi basit kardiyo egzersiz programları bile.

Su : 700 kalorinin yanı sıra, günde en az 10 bardak su içmelisin.

Dengeli Diyet : 2 ana öğün yerine 6 kısa öğün almalısınız. Bunları vaktinde al ve hiç atlamadığından emin ol. Besin bakımından zengin ve sağlıklı kabul edilen yiyecekler kepekli tahıllar, fındık, meyve suları, salatalar ve yağsız etlerdir. Şekeri yerine bal ve elmayı tatlandırıcılar olarak kullanın. Daha sonra pirinç, patates, beyaz un, işlenmiş gıda, abur cubur vs.'den uzak durun.

: 700 kalori diyetinizin etkisi, sigara içmek ve içmekten kaçınırsanız neredeyse iki katına çıkar.

Kafeinden kaçının. : Çay ve kahveden kaçının. Yerine yeşil ve beyaz çay al. Düşük kalorilere sahipler ve besinler açısından çok zenginler. Bu kilo kaybına yardımcı olur.

Acai Diyet : Acai Berry hapları ve kapsülleri gibi kilo kaybı takviyeleri kullanın. Metabolik hızınızı yükseltir ve böylece her hafta 3 ila 4 pound azaltmada yardımcı olur.

Yazıyı Değerlendirin:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu Yazı Henuz Değerlendirilmemiş)
Loading...