Low Calorie Food - Why Bland, Tasteless Low Calorie Food Can Help You Lose Weight

Düşük kalorili yiyecekler normalde sağlıklı ve besleyicidir. Dengeli bir diyetin parçası olarak yenildiğinde, genellikle kilomuzu korumamıza yardımcı olur ve bazen kilo kaybını teşvik eder. Ancak sorun şu ki, bizim için iyi olsalar da, genellikle tadı yumuşak veya tatsızdırlar. Bu, çoğu insanın düşük kalorili yiyecekleri diyetlerine dahil etmemesinin nedenidir. Bu sorunu aşmak için yapabileceğiniz şey, düşük kalorili yiyecekleri günlük diyetinize yavaş yavaş atmaktır. Bu şekilde, farkları o kadar hissetmeyeceksiniz. Zamanında, sağlıklı düşük kalorili yiyecekleri tüketmek sizin için normal bir rutindir. Aşağıda normal diyetinize eklemeniz gereken dört (4) tür düşük kalorili gıda maddesi bulunmaktadır.

Sebzeler

Şimdi, çoğumuz sebzelerden nefret ediyoruz. Genç yaştan beri, sebze sevmeme alışkın olduk. Daha fazla sebze yememizi teşvik etmek için bir çizgi film bile yaptılar. Bu yüzden 'Denizci Adam'ın Popeye'ı' her zaman acil durumlar için bir ıspanak konservesi vardır. Tabii ki, ıspanak konservelerini ezmeye başlamanı beklemiyorum. Bunun yerine, sadece sebzelerin tadını geliştirmek için biraz yaratıcılık kullanıyoruz. Sebzeleri buharda pişirmek yerine, sebzelere ekstra sulu tatlı bir tat vermek için baharatla sote etmeyi tercih ediyorum.

Meyveler

Şimdi taze meyveler burada en iyi tür. Konserve meyveler için gidiyoruz, o zaman onlara şeker eklenmiş olmadığından emin olun. Unutmayın ki tüm meyveler düşük kalorilidir. Kaloride ve kolesterolde çok yüksek bazı meyveler vardır. Buna bir örnek, Güney Doğu Asya'da bulunan rezil keskin 'Durian'lar. Yani kilo vermek sizin suçunuzsa, bu egzotik 'Meyve Kralı'ndan' uzak durun.

Protein

Hepimiz proteinleri severiz! Onlar yutmayı sevdiğimiz türden bir yemek ve onlardan yeterince alamıyoruz! KFC, Big Mac, Whoppers … bu isimlerden sadece bahsetmek bizi salgılamak için yeterli. Üzgünüm, her şeye sahip olamayız. Kilo vermek, bu yağlı yiyeceklerden daha az yememizi ve daha fazla yağsız et tüketmemizi gerektirir. İyi bir alternatif beyaz hindi eti veya derisiz tavuk olacaktır.

Süt Ürünleri

Tam yağlı süt yerine az yağlı peynir ve süt alın. Bunların hepsi kalsiyum için harika kaynaklardır ve düşük kalorili diyetinizin bir parçası olarak dahil edilebilir.

Bakın, kilo vermenin en hızlı ve en kolay yolunu keşfetmek ister misiniz? Senin için ücretsiz önerilerim var:

Yazıyı Değerlendirin:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu Yazı Henuz Değerlendirilmemiş)
Loading...