Buna rağmen inanılmaz gelebilir, St Johns Hastanesi 3 günlük diyet yardımı ile 3 günde 9 kilo vermeyi başardım. St Johns Hastanesi'nde yaşadığım 3 günlük harika diyet nedeniyle daha iyi ve sağlıklı görünmek ve daha sağlıklı hissetmek anında bir sonuçtu. Bu diyet hakkında biraz emin değilseniz,

Size çok güvenli ve verimli olduğu için endişelenmemenizi söylemek için buradayım. Bu tarz bir diyete girerek ve size karşı dürüst olmak gerekirse şaşırtıcı şeyler yapılabilir, çoğu diyetin aksine tadı bile kötü değildir.

Hastane, çoğu insanın düşündüğü gibi, yiyeceklerine gelince kötü bir üne sahiptir. Hastanede servis edilen tüm yiyecekler her zaman yumuşak ve sıkıcıdır veya çok az tadı vardır veya hiç sıkılmaz. Ancak, bu geçmişte kaldı. Hastane yiyecekleri, yiyeceklerinde de sağlıklı beslenmeyi sürdürmek için gittikçe daha lezzetli ve lezzetli hale geliyor. Genel olarak, St Johns Hastanesi gibi hastanelerde yemek hazırlığı ve tıbbi bakım gün geçtikçe artmaktadır.

St Johns 3 günlük hastane diyeti oldukça lezzetlidir ve menüsü normalde alacağınız tipik hastane yemeklerini içermesine rağmen Bu, mutlaka kötü tadacağı anlamına gelmez.

Yiyeceklerde bulunan kimyasallar, St Johns 3 günlük hastane diyetinde rol oynayan ana faktördür ve bu, yiyeceği istediğiniz gibi değiştirememenizin temel nedenidir. Bu diyetin etkili olması için hiçbir besin ikamesine izin verilmediğinden. Farklı gıda bileşenleri, kilo vermenize yardımcı olacak bir kombinasyon oluşturmak üzere bir arada karıştırılır. St Johns 3 günlük hastane diyetini tamamladıktan sonra, 3. günden sonra diyetinize devam etmemeniz ve sadece durmanız önerilir, çünkü tek amaç, kilo verme programınızı geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz itme için size bir motivasyon sağlamaktır. . Ancak, St Johns 3 Gün hastane diyetine geri dönmek istiyorsanız, o zaman sorun değil, sadece sürekli yapmayın ve 3 günlük diyeti yaptığınız her zaman arasında 4 günlük bir süre verin. Hastane diyetleri arasındaki bu 4 aralıklı tatil günlerinde, her zaman akılda bulundurun, yağsız ve sağlıksız yiyecekler yemeyin, fakat sadece makul ve sağlıklı yiyecekler.

Aşağıda, St Johns 3'te tüketmeniz gereken yiyeceklerin listesi bulunmaktadır. günlük hastane diyeti:

1. Gün:

Kahvaltı – Bir fincan sade siyah kahve veya çay, 1/2 greyfurt, üzerinde hiçbir şey olmayan bir dilim tost ve bir çorba kaşığı yerfıstığı yağı

Öğle Yemeği – Bir fincan sade siyah kahve veya çay, 1 ons çedar veya 1 dilim kızarmış ekmek üzerine bir şey ve 1/2 fincan ton balığı (sade, suya batırılmış)

Akşam Yemeği – 3 ons yağsız et ( tavuk), 1 su bardağı yeşil fasulye, 1 su bardağı havuç, 1 küçük elma ve – şimdi bunu alın – 1 su bardağı vanilyalı dondurma (Lezzetli!)

2. Gün:

Kahvaltı – Bir fincan sade siyah kahve veya çay, 1 yumurta, üzerinde hiçbir şey olmayan 1 dilim kızarmış ekmek ve 1/2 muz

Öğle Yemeği – Bir fincan sade siyah kahve veya çay, 1/2 fincan ton balığı veya 1 fincan düşük yağlı kulübe ch ese ve 5 normal tuz.

Akşam yemeği – sığır sosisli (sans çöreği), 1 fincan brokoli, 1/2 fincan havuç veya şalgam, 1/2 muz ve 1/2 fincan vanilyalı dondurma [19659002] 3. Gün:

Kahvaltı – Bir fincan sade siyah kahve veya çay, küçük bir elma, 1 ons çedar peyniri (keskin veya yumuşak) ve üzerinde hiçbir şey olmayan 5 normal tuzlu kraker

Öğle Yemeği – Bir fincan sade siyah kahve veya çay, 1 sert haşlanmış yumurta ve üzerinde hiçbir şey olmayan 1 dilim kızarmış ekmek

Akşam Yemeği – Tekrar 1 fincan düz ton balığı, 1 fincan karnabahar veya 1 fincan barbunya fasulyesi, 1 fincan havuç veya pancar, 1 su bardağı karpuz veya kavun ve 1/2 su bardağı vanilyalı dondurma

Temelde herhangi bir hastaneye gitmiş olanlar için yemek menüsü tanıdık geliyor mu? Bu şekilde düşünün, eğer hastane hizmet veriyorsa, sizi daha sağlıksız ya da hasta yapmak için yiyecek servisi yapamayacakları için sizin için iyi olmalı ve bu yüzden St Johns 3 günlük hastane diyetini ve hissini hayranıyım. böyle bir diyet alarak güvenli. İnan bana, içinden geçtikçe işe yarıyor. Sadece bu 3 günde 9 kilo kaybetmek harikaydı ve şimdi bu bilgiyle umarım kendinizi de inanılmaz hissedebilirsiniz. Sadece 3 gün sürer! Teşekkürler St Johns hastane diyeti!

Yazıyı Değerlendirin:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu Yazı Henuz Değerlendirilmemiş)
Loading...